« Poprzednia12Następna »


TABL.SYLIMARYNA 1szt=30tabl 0.7g /NA WĄTROBĘ/
[SYLIMAR GA]

TABL.SYLIMARYNA 1szt=30tabl 0.7g /NA WĄTROBĘ/

TABLETKI  MANTI 1szt=8tabl
[MANT812 GL]

TABLETKI  MANTI 1szt=8tabl


Tabletki do rozgryzania i żucia. Tabletki Manti usuwają problem zgagi błyskawicznie. Po ich rozgryzieniu, przez żucie, uwalniane są aktywne składniki. Manti szybko usuwa nieprzyjemny posmak w ustach, a następnie dociera do żołądka, gdzie zobojętnia nadmiar kwasu trawiennego. Dzięki Manti znów możesz cieszyć się życiem.

GUMY MANTI FRESH 1OP.=10 GUM
[MANTFRE GA]

GUMY MANTI FRESH 1OP.=10 GUM

RENNIE 24 tabletki
[RENNIE GL]

RENNIE  24 tabletki ,12 szt.w opakowaniu

Rennie przynosi ulgę w przypadku:

  • zgagi,
  • niestrawności,
  • wzdęć,
  • nudności,
  • uczucia pełności lub ciężkości w nadbrzuszu,
  • odbijania.

Rennie szybko i długotrwale neutralizuje nadmiar kwasu w żołądku dzięki zawartości dwóch silnie zobojętniających substancji, węglanu wapnia i węglanu magnezu.
W żołądku węglan wapnia i węglan magnezu reagują z kwasem solnym, zamieniając jego nadmiar w wodę i substancje neutralne.


RENNIE  FRUIT TABLETKI NA GAGĘ O SMAKU OWOCOWYM  1OP.=24 TABL
[REN-FRU GL]

RENNIE TABLETKI NA GAGĘ O SMAKU OWOCOWYM 1OP.=24 TABL
Wskazaniami do stosowania Rennie Fruit jest leczenie objawowe nadkwaśności soku żołądkowego i związanych z nią dolegliwości jak zgaga, uczucie pełności, nudności, odbijanie się, niestrawność i wzdęcia.

Działanie:
Preparat zobojętniający kwas żołądkowy Rennie jest lekiem ochraniającym błonę śluzową przed nadmierną kwaśnością soku żołądkowego.
Rennie szybko neutralizuje nadmiar kwasu żołądkowego oraz normalizuje skład soku żołądkowego, chroniąc w ten sposób błonę śluzową żołądka i dwunastnicy od jego szkodliwych wpływów.

Wskazania:
Leczenie objawowe nadkwaśności soku żołądkowego i związanych z nią dolegliwości jak zgaga, uczucie pełności, nudności, odbijanie się, niestrawność i wzdęcia.


ULGIX WZDĘCIA 1sz=25 kaps. HASCO
[ULGIX25 GL]

Ulgix Wzdęcia jest stosowany w objawowym leczeniu dolegliwości związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w jelitach i uczuciem pełności w jamie brzusznej. Polecany pomocniczo przed badaniami diagnostycznymi: ultrasonografią, radiografią i endoskopią jamy brzusznej w celu usunięcia nadmiaru gazów przed badaniami.


« Poprzednia12Następna »


Adres:
ul. Krakowska 337
43-300 Bielsko-Biała
Infolinia:
(33) 821 28 22
Adres e-mail:
biuro@gamax.pl
Copyrights Gamax. Projekt i wykonanie InterSID

GamaxOnline v1.10 (rev. 217)
Powered by InterSID-ERP engine - v3.50
Wygenerowano w 373 ms